مزوتراپی روشی برای درمان ریزش موهای شما

مزوتراپی روشی برای درمان ریزش موهای شما

مزوتراپی در مطب پوست و زیبایی باران :مزوتراپی روشی برای درمان ریزش موهای شما می باشد،پیش از این، ریزش مو تنها یک مشکل مرتبط با پیری و افزایش سن بود. اما امروزه نگرانی عمده مردان و زنان (صرف نظر از سن آن‌ها)، مسئله ریزش مو ، کم‌پشتی مو یا طاسی است.امروزه با تغییرات عمده در شیوه زندگی و افزایش فشارهای جسمی و روحی، پدیده ریزش مو تبدیل به یک معضل رایج در میان مردان و زنان شده است. اما دیگر لزومی ندارد به دلیل ریزش موی خود، احساس ناراحتی یا کمبود اعتماد به نفس داشته باشید. با درمان مزوتراپی ،درحال حاضر رشد مو امکان پذیر و آسان شده است.مزوتراپی در واقع کاشت مو نیست بلکه روشی برای جلوگیری از ریزش مو تقویت پایه مو….و رشد مجدد موها بصورت پراکنده می باشد.

مطب پوست و زیبایی در رشت، بهترین خدمات را به بیماران ارائه می‌دهد.

متخصصین ما، ابتدا علت ریشه‌ای ریزش مو را تشخیص داده و پس از انجام بررسی کامل و تحقیقات، بهترین درمان ریزش مو یا راه حل ممکن را ارائه می‌دهند. مزوتراپی یک تخصص پزشکی است که در آن، مقادیر کوچکی از عصاره های طبیعی، دارو ها ، ویتامین ها و عوامل هومئوپاتی را به درون پوست، تزریق می کنند. از مزوتراپی می توان به منظور درمان ریزش مو ، از بین بردن چربی های اضافی زیر پوست، تناسب وزن، جلوگیری از پیری و افتادگی، جوان سازی دست ها و گردن استفاده کرد. در این مقاله با کاربرد مزوتراپی در درمان ریزش مو اشنا خواهید شد.


اثر مزوتراپی در درمان ریزش مو و طول درمان ریزش مو با مزوتراپی در ادامه مطلب ...


ادامه مطلب 

___________

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بیش از 7 سال سابقه درخشان و رضایتمندی بالای بیماران ، کلیه خدمات پوست و مو و زیبایی از جمله لیزر موهای زائد ، لاغری موضعی ، تزریق ژل و بوتاکس و پاکسازی پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات دیگر با جدیدترین وسایل و دستگاه ها با کیفیت هر چه بهتر در این مرکز را برای شما عزیزان انجام می دهد./ 0 نظر / 3 بازدید